trener1

9. 11. 2019

1.A třída muži: LOKO muži – SK Nemanice 0 : 2 (0:0)

1A.třída muži 1. kolo – 09.11.2019 LOKO muži  – SK Nemanice  2 : 1 (2:0) Sestavy: LOKO muži Hejl – Mahlej, Nuhlíček, Mach(51.Hruška A.) – Veliký, Mikeska, Čížek, Fichtner, Kolář(46.Lukáš Jiří) – Bursík, Ježek Trenér: Ladislav Táborský SK Nemanice Polomčák – Hucek, Sulek, Lukáš Jindr., Strnad – Severa, Kochlöfl, Kisvetr, […]
2. 11. 2019

1.A třída muži: Centropen Dačice – LOKO muži 2 : 1 (2:0)

1A.třída muži 13. kolo – 02.11.2019 Centropen Dačice – LOKO muži  2 : 1 (2:0) Sestavy: LOKO muži Hejl – Mahlej, Nuhlíček, Mach – Veliký – Hájek(78.Návara), Čížek, Fichtner, Hruška A. – Bursík, Lukáš(65.Kolář) Trenér: Ladislav Táborský Centropen Dačice Zejda – Nováček, Křivánek(65.Beníček), Šimánek(84.Vítkovský), Distel, Votava, Beneš, Dedič, Zejda,  Brtník(46.Máša), […]
2. 11. 2019

1.A třída dorost: Veselí/Týn – Kavas Větrovy 5 : 1 (2:0)

11. kolo – 02.11.2019 Veselí/Týn – Kavas Větrovy  5 : 1 (2:0) Sestavy: Veselí/Týn Kubík – Míka, Návara, Pravda – Vařil – Špale, Procházka, Venčovský, Plecer – Vaněk,   Kápl Střídající: Prokeš Trenér: Jiří Karták Větrovy: Stibal – Čadek, Vaněk, Hlaváč, Cícha, Voborský, Sokol, Korous, Jošt, Cába, Tůma, Boháč, Křivánek, Trenér: […]
26. 10. 2019

1.A třída muži: LOKO muži – TJ Nová Včelnice 0 : 1 (0:0)

1A.třída muži 12. kolo – 26.10.2019 LOKO muži – TJ Nová Včelnice  0 : 1 (0:0) Sestavy: LOKO muži Hejl – Mahlej, Nuhlíček, Mach – Veliký – Hájek, Fichtner Čížek, Kolář(82.Hruška A.) –  Bursík(46.Lukáš), Ježek Trenér: Ladislav Táborský TJ Nová Včelnice Koudelka(46.Tuček) – Průša, Jaroš, Malý, Vokouš – Petráš, Šlapanský, […]
26. 10. 2019

1.A třída dorost: Kunžak/Studená – Veselí/Týn 2 : 6 (2:2)

10. kolo – 26.10.2019 Kunžak/Studená – Veselí/Týn  2:6 (2:2) Sestavy: Veselí/Týn Prokeš – Míka, Návara, Vařil, Pravda – Špale, Venčovský, Klein, Kovaříček – Plecer, Vaněk Střídající: Klípa Trenér: Jiří Karták Kunžak/Studená: Schoberl –  Nejezchleb, Nguyen,, Jirků, Bula, Král, Beran, Kučera, Chamrad, Lacina Trenér Jan Brunner Střelci branek: Král 2 –  […]
20. 10. 2019

1.A třída dorost: Veselí/Týn – N. Bystřice/Slavonice 3 : 6 (1:3)

9. kolo – 20.10.2019 Veselí/Týn – N. Bystřice/Slavonice  3 : 6 (1:3) Sestavy: Veselí/Týn Kubík – Míka, Návara, Pravda – Stropková – Špale, Procházka, Klein, – Plecer, Vaněk, Bursík Střídající: Vaňková, Kápl, Venčovský, Prokeš Trenér: Jiří Karták N.Bystřice/Slavonice: Licehamer F. – Leixner, Fišer, Anděl, Marhoun, Bena, Janata, Havel, Hašek, Licehamer […]
19. 10. 2019

1.A třída muži: TJ ZD Kovářov – LOKO muži 2 : 1 (1:1)

1A.třída muži 11. kolo – 19.10.2019 TJ ZD Kovářov – LOKO muži  2 : 1 (1:1) Sestavy: LOKO muži Hejl – Hruška A., Nuhlíček, Mach – veliký – Hájek, Čížek, Čech(46.Karták), Kolář(73.Lukáš) – Bursík, Fichtner Trenér: Ladislav Táborský TJ ZD Kovářov Baštýř – Kvasnička, Svojše(86.Novák), Smetana, Brůžek, Škoch, Vlna, jarošík, […]
12. 10. 2019

1.A třída dorost: FC Jistebnice – Veselí/Týn 11 : 1 (3:1)

8. kolo – 12.10.2019 FC Jistebnice – Veselí/Týn  11 : 1 (3:1) Sestavy: Veselí/Týn Prokeš – Míka, Návara, Vařil, Macek – Špale, Klein, Venčovský, Pravda – Plecer©, Vaněk Střídající: Kubík, Kápl Trenér: Jiří Karták Jistebnice: Marek – Sváček, Ruber, Dušek, Mrzena, Hejlík, Buchtele, Fíla, Dušek, Hořčička, Běhoun Střídající: Prášek, Němeček, […]
12. 10. 2019

1.A třída muži: LOKO muži – FC Chýnov 1 : 1 (0:1)

1A.třída muži 10. kolo – 12.10.2019 LOKO muži – FC Chýnov 1 : 1 (0:1) Sestavy: LOKO muži Hejl – Hruška A., Nuhlíček, Mach – Veliký – Hájek, Čech, Čížek, Kolář –  Bursík, Lukáš(86.Fichtner)                                  […]