trener1

24. 8. 2019

1.A třída muži: Meteor Tábor – LOKO muži 0 : 0 (0:0)

1A.třída muži 3. kolo – 24.08.2019 Meteor Tábor – LOKO muži  0 : 0 (0:0) Sestavy: Meteor Tábor Šedivý –Ševčík, Bartáček, Svatek, Štumfol, Löffler(83.Pekárek), Svorad, Fiala, Široký, Sedláček, Pípal J. Trenér: Pavel Břenda LOKO muži Hejl –  Mahlej, Nuhlíček, Mach – Marcilis(61.Čech), Hájek, Čížek, Mikeska – Bursík(90.Karták)   –  Ježek, Lukáš(77.Kolář) […]
21. 8. 2019

1.A třída muži: LOKO muži – Sokol Bernartice 0 : 2 (0:0)

1A.třída muži 2. kolo – 17.08.2019 LOKO muži – Sokol Bernartice  0 : 2 (0:0) Sestavy: LOKO muži Hejl – Hruška A.(72.Veliký), Nuhlíček, Mach – Čech(70.Fichtner) – Bursík, Čížek, Mikeska, Kolář(60.Hájek) – Ježek,Lukáš Tým vedl Jiří Karták Sokol Bernartice Fučík – Brož, Novák, Trantina, Češka – Smrčina, Kukrál(76.Peterka, 90.Psohlavec) – […]
18. 8. 2019

1.A třída dorost: Lomnice/Ševětín – Veselí/Týn 5 : 1 (3:0)

1A.třída dorost 3. kolo – 09.09.2019 Lomnice/Ševětín – Veselí/Týn  5 : 1 (3:0) Sestavy: Veselí/Týn Kubík – Míka, Návara, Veliký, Novák T. – Venčovský, Klein, Vařil, Špale, Macek – Vaněk Střídající: Prokeš, Kápl, Novák J., Plecer Trenér: Jiří Karták Lomnice/Ševětín Kalaj – Syrovátka, Jirák, Dvořák, Strouha, Syrovátka, Petřík, Hegr, Stoklasa, […]
12. 8. 2019

Přípravné utkání: LOKO muži – FK Kardašova Řečice 5 : 0 (3:0)

Přátelské přípravné utkání  10.08.2019 LOKO muži – ZVVZ Milevsko   0 : 2 (0:1)  Sestava: LOKO muži Hejl – Hruška A., Nuhlíček, Mach – Kolář, Čížek, Veliký, Čech, Bursík – Fichtner, Lukáš Střídali: Mahlej, Marcilis, Hájek, Karták Trenér: Táborský Ladislav Ve druhém  přípravném zápase sehráli naši hlavně v první půli s účastníkem I.B […]
6. 8. 2019

Přípravné utkání: LOKO muži – ZVVZ Milevsko   0 : 2 (0:1) 

Přátelské přípravné utkání  03.08.2019 LOKO muži – ZVVZ Milevsko   0 : 2 (0:1)  Sestava: LOKO muži Hejl – Mahlej(40.Marcilis), Nuhlíček, Hruška A. – Kolář, Mikeska(40.Karták), Čížek, Veliký, Čech – Fichtner, Lukáš Trenér: Táborský Ladislav V  zápase sehráli naši s přeborovým Milevskem vyrovnanou partii, která nesla všechny znaky  přátelského utkání. Obě mužstva […]
6. 8. 2019

Přípravné utkání: SK Lišov – Veselí/Týn dorost 4 : 0 (2:0)

Přátelské přípravné utkání  03.08.2019 SK Lišov – Veselí/Týn dorost 4 : 0 (2:0) Sestava: Veselí/Týn dorost: Houdek – Macek, Návara, Novák T., Míka – Stropková, Vařil, Špale, Klein – Plecer, Zaňáková,     střídali:  Novák J., Kápl, Šaroch K prvnímu přípravnému zápasu zajížděli dorostenci do Lišova poprvé jako společenství týmů Veselí a Týna. […]
3. 8. 2019

Výsledky 11. ročníku turnaje „O pohár města Veselí nad Lužnicí“

V jedenáctém ročníku tradičního veselského turnaje se v prvním zápase utkala domácí Lokomotiva s nováčkem Krajského přeboru Sokolem S. Ústí. Sokol potvrdil roli favorita a hlavně díky efektivitě v koncovce vyhrál jednoznačně 5:0. Ve druhém utkání Dačice dlouho vzdorovali Třeboni, ale ta nakonec dokázala svoji převahu vyjádřit i brankově a zvítězila 2:0 V zápase […]
19. 6. 2019

27.7.2019 – Fotbalový turnaj mužů „O pohár města Veselí nad Lužnicí“

Fotbalový oddíl TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí pořádá XI. ročník fotbalového turnaje mužů „O pohár města Veselí nad Lužnicí“ Kdy: 27.. 7. 2019 od 12:30 Kde: sportovní areál TJ Lokomotiva Veselí n. Luž. Účastníci: TJ Jiskra Třeboň (obhájce prvenství) – Krajský přebor TJ Sokol Sezimovo Ústí  –  Krajský přebor TJ Centropen […]
19. 6. 2019

1.A třída muži: LOKO muži A – SK Čtyři Dvory 0:0 (0:0)

1A.třída muži 26. kolo – 15.06.2019 LOKO muži A – SK Čtyři Dvory 0:0 (0:0) Sestavy: LOKO muži A Vančata – Mahlej, Mach, Nuhlíček – Hájek(82.Hejl), Čížek, Mikeska, Čech(46.Kolář), Marcilis – Fichtner(46.Ježek), Daněk(66.Karták) Trenér: Ladislav Táborský SK Čtyři Dvory Vosejpka – Matušek, Král, Havelec, Pecha – Vajo(46.Sedlic), Sobolík(84.Řepa), Slepička,Váňa – […]