trener1

5. 10. 2019

1.A třída dorost: Veselí/Týn – Spartak Soběslav 0 : 6 (0:2)

7. kolo – 05.10.2019 Veselí/Týn – Spartak Soběslav  0 : 6 (0:22) Sestavy: Veselí/Týn Kubík – Míka, Návara, Vařil, Macek – Špale, Klein, Procházka, Pravda – Plecer, Vaněk Střídající: Vaňková, Kovaříček, Stropková, Kápl, Prokeš Trenér: Jiří Karták Soběslav: Křiváček – Křiklán, Studený, Wimmer, Chlaň, Petrásek, Kučera, Štětina, Masař, Švec, Bezpalec  […]
5. 10. 2019

1.A třída muži: SK Ševětín – LOKO muži 5 : 1 (3:1)

1A.třída muži 9. kolo – 05.10.2019 SK Ševětín – LOKO muži  5 : 1 (3:1) Sestavy: LOKO muži Vančata – Mahlej (67. Fichtner), Mach, Nuhlíček – Hájek (46.Veliký), Čížek, Čech, Kolář – Karták – Bursík , Lukáš                            […]
28. 9. 2019

1.A třída dorost: Sepekov/Milevsko – Veselí/Týn 3 : 3 (2:0), penalty 2:4

6. kolo – 28.09.2019 Sepekov/Milevsko – Veselí/Týn  3 : 3 (2:0), penalty 2:4 Sestavy: Veselí/Týn Prokeš – Míka, Návara, Vařil, Macek – Špale, Plecer©, Klein, Pravda – Vaněk, Kápl Střídající: Venčovský Trenér: Jiří Karták Sepekov/Milevsko Mička – Šťastný, Januška, Doubek, Law, Cihlář, Vlk, Bandy, Vinkler, Pokorný, Kamenický Střídající: Fara, Matěja, […]
28. 9. 2019

1.A třída muži: LOKO muži – TJ Hluboká nad Vltavou 1 : 4 (1:2)

1A.třída muži 8. kolo – 28.09.2019 LOKO muži – TJ Hluboká nad Vtavou  1 : 4 (1:2) Sestavy: LOKO muži Hejl – Mahlej(70.Návara), Nuhlíček, Mach – Hájek, Čech, Čížek, Kolář – Karták – Bursík, Lukáš Trenér: Ladislav Táborský TJ Hluboká nad Vltavou Fanta – Čermín(59.Suchan), Stráský, Rottenborn –  Kössl, Maňhal, […]
21. 9. 2019

1.A třída muži: Olympie Týn nad Vltavou – LOKO muži 5 : 0 (3:0)

1A.třída muži 7. kolo – 21.09.2019 Olympie Týn nad Vltavou – LOKO muži  5 : 0 (3:0) Sestavy: LOKO muži Hejl – Mahlej, Nuhlíček, Mach,– Veliký, Hájek, Čížek, Čech, Karták(65.Plecer) – Bursík,  Návara Trenér: Ladislav Táborský Olympie Týn nad Vltavou Vachuta(60.Kubík) – Stoklasa(60.Šálený), Meindl, Boček(60.Červenka), Houska, Šťastný(46.Mravec), Brom, Dobal, Plojhar, […]
21. 9. 2019

1.A třída dorost: Veselí/Týn – Mladá Vožice 2 : 8 (0:6)

1A.třída dorost 5. kolo – 21.09.2019 Veselí/Týn – Mladá Vožice  2 : 3 (2:1) Sestavy: Veselí/Týn Kubík – Míka, Návara, Vařil, Pravda – Špale, Procházka, Klein, Venčovský – Plecer, Vaněk Střídající: Kápl, Prokeš, Macek Trenér: Jiří Karták Ml. Vožice: Zeman – Smetana, Dvořák, Psík, Malík, Burian, Bartoň, Želivský, Matoušek, Pakosta, […]
15. 9. 2019

1.A třída dorost: Sokol S. Ústí – Veselí/Týn 2 : 3 (2:1)

1A.třída dorost 4. kolo – 15.09.2019 Sokol Sezimovo Ústí – Veselí/Týn 2 : 3 (2:1) Sestavy: Veselí/Týn Prokeš – Míka, Návara, Vařil, Pravda – Špale, Klein, Plecer©, Venčovský – Vaňková, Vaněk Střídající: Kápl Trenér: Jiří Karták Sokol S. Ústí Čech – Belada, Brůžek, Červ, Filip, Svoboda, Novák Jind., Petrů, Novák […]
14. 9. 2019

1.A třída muži: LOKO muži – SK Lišov 4 : 0 (0:0)

1A.třída muži 6. kolo – 14.09.2019 LOKO muži – SK Lišov  1 : 2 (1:1) Sestavy: LOKO muži Hejl J. – Hruška A., Nuhlíček, Mach – Veliký, Mikeska(46.Karták), Čech, Hájek(81.Mahlej) – Ježek(39.Fichtner), Lukáš Trenér: Ladislav Táborský SK Lišov Maršán  – Koláček(85.Ježek), Fiktus, Bambule, Schýbal – Šachl Mat.(46.Šachl Jak.), Brtna, Bouchal, […]
7. 9. 2019

1.A třída muži: Lokomotiva Č.B. – LOKO muži 1 : 2 (1:1)

1A.třída muži 5. kolo – 07.09.2019 Lokomotiva Č.B. – LOKO muži 1 : 2 (1:1) Sestavy: LOKO muži Hejl –  Mahlej, Nuhlíček, Mach – Hájek(89. Hruška A), Čížek, Mikeska, Čech – Veliký(86.Karták) – Bursík, Ježek Trenér: Ladislav Táborský Lokomotiva ČB Roden – Čapek(67.Vaněk), Choutka, Květoun, Havrda, Růžička(61.Fantyš),  Ayeb Mohamed Khalil, […]