trener1

15. 9. 2019

1.A třída dorost: Sokol S. Ústí – Veselí/Týn 2 : 3 (2:1)

1A.třída dorost 4. kolo – 15.09.2019 Sokol Sezimovo Ústí – Veselí/Týn 2 : 3 (2:1) Sestavy: Veselí/Týn Prokeš – Míka, Návara, Vařil, Pravda – Špale, Klein, Plecer©, Venčovský – Vaňková, Vaněk Střídající: Kápl Trenér: Jiří Karták Sokol S. Ústí Čech – Belada, Brůžek, Červ, Filip, Svoboda, Novák Jind., Petrů, Novák […]
14. 9. 2019

1.A třída muži: LOKO muži – SK Lišov 4 : 0 (0:0)

1A.třída muži 6. kolo – 14.09.2019 LOKO muži – SK Lišov  1 : 2 (1:1) Sestavy: LOKO muži Hejl J. – Hruška A., Nuhlíček, Mach – Veliký, Mikeska(46.Karták), Čech, Hájek(81.Mahlej) – Ježek(39.Fichtner), Lukáš Trenér: Ladislav Táborský SK Lišov Maršán  – Koláček(85.Ježek), Fiktus, Bambule, Schýbal – Šachl Mat.(46.Šachl Jak.), Brtna, Bouchal, […]
7. 9. 2019

1.A třída muži: Lokomotiva Č.B. – LOKO muži 1 : 2 (1:1)

1A.třída muži 5. kolo – 07.09.2019 Lokomotiva Č.B. – LOKO muži 1 : 2 (1:1) Sestavy: LOKO muži Hejl –  Mahlej, Nuhlíček, Mach – Hájek(89. Hruška A), Čížek, Mikeska, Čech – Veliký(86.Karták) – Bursík, Ježek Trenér: Ladislav Táborský Lokomotiva ČB Roden – Čapek(67.Vaněk), Choutka, Květoun, Havrda, Růžička(61.Fantyš),  Ayeb Mohamed Khalil, […]
31. 8. 2019

1.A třída muži: LOKO muži – SK Slavia ČB 0 : 2 (0:2)

1A.třída muži 4. kolo – 31.08.2019 LOKO muži – SK Slavia ČB  0 : 2 (0:2) Sestavy: LOKO muži Hejl – Hájek(79.Veliký), Nuhlíček, Kolář – Bursík, Čížek, Mikeska, Čech – Fichtner(46.Karták) – Lukáš, Ježek Trenér Ladislav Táborský SK Slavia ČB Konečný – Šťastný, Strobl, Slípka,Vršitý(85.Lhoták) – Dráb, Rajzl, Kindermann, Dvořáček(73.Hronek) […]
31. 8. 2019

1.A třída dorost: Veselí/Týn – FK J. Hradec 0 : 6 (0:4)

1A.třída dorost 2. kolo – 31.08.2019 Veselí/Týn – FK J. Hradec  0 : 6 (0:4) Sestavy: Veselí/Týn Kubík – Míka,  Novák J., Špale, Macek – Procházka, Vařil, Veliký,  Pravda – Vaněk, Návara,  Střídali: Prokeš, Kápl, Venčovský Trenér: Jiří Karták FK J. Hradec: Pfauser – Beneda, Boček, Brož, Hauser – Kinšt, […]
24. 8. 2019

1.A třída muži: Meteor Tábor – LOKO muži 0 : 0 (0:0)

1A.třída muži 3. kolo – 24.08.2019 Meteor Tábor – LOKO muži  0 : 0 (0:0) Sestavy: Meteor Tábor Šedivý –Ševčík, Bartáček, Svatek, Štumfol, Löffler(83.Pekárek), Svorad, Fiala, Široký, Sedláček, Pípal J. Trenér: Pavel Břenda LOKO muži Hejl –  Mahlej, Nuhlíček, Mach – Marcilis(61.Čech), Hájek, Čížek, Mikeska – Bursík(90.Karták)   –  Ježek, Lukáš(77.Kolář) […]
21. 8. 2019

1.A třída muži: LOKO muži – Sokol Bernartice 0 : 2 (0:0)

1A.třída muži 2. kolo – 17.08.2019 LOKO muži – Sokol Bernartice  0 : 2 (0:0) Sestavy: LOKO muži Hejl – Hruška A.(72.Veliký), Nuhlíček, Mach – Čech(70.Fichtner) – Bursík, Čížek, Mikeska, Kolář(60.Hájek) – Ježek,Lukáš Tým vedl Jiří Karták Sokol Bernartice Fučík – Brož, Novák, Trantina, Češka – Smrčina, Kukrál(76.Peterka, 90.Psohlavec) – […]
18. 8. 2019

1.A třída dorost: Lomnice/Ševětín – Veselí/Týn 5 : 1 (3:0)

1A.třída dorost 3. kolo – 09.09.2019 Lomnice/Ševětín – Veselí/Týn  5 : 1 (3:0) Sestavy: Veselí/Týn Kubík – Míka, Návara, Veliký, Novák T. – Venčovský, Klein, Vařil, Špale, Macek – Vaněk Střídající: Prokeš, Kápl, Novák J., Plecer Trenér: Jiří Karták Lomnice/Ševětín Kalaj – Syrovátka, Jirák, Dvořák, Strouha, Syrovátka, Petřík, Hegr, Stoklasa, […]
12. 8. 2019

Přípravné utkání: LOKO muži – FK Kardašova Řečice 5 : 0 (3:0)

Přátelské přípravné utkání  10.08.2019 LOKO muži – ZVVZ Milevsko   0 : 2 (0:1)  Sestava: LOKO muži Hejl – Hruška A., Nuhlíček, Mach – Kolář, Čížek, Veliký, Čech, Bursík – Fichtner, Lukáš Střídali: Mahlej, Marcilis, Hájek, Karták Trenér: Táborský Ladislav Ve druhém  přípravném zápase sehráli naši hlavně v první půli s účastníkem I.B […]