trenér – FK LOKO Veseli

trenér

1. 1. 2022

Vladimír KRAML

1. 1. 2021

Oldřich HLÁSEK

16. 8. 1980

Tomáš MARUŠKA předseda TJ Lokomotiva z.s., nábor a školička

25. 3. 1978

Robert OBERMAIER

12. 6. 1977

Marek VANČATA

8. 1. 1977

Miroslav TOMÁŠEK – místopředseda fotbalového oddílu

28. 9. 1975

Jiří VANČATA

12. 8. 1968

Martin NEDVĚD

8. 8. 1966

Libor ZEMAN