Archiv utkání

Filtr sezóny
Filtr týmů

Archiv utkání

DatumDomácíČas/VýsledekHostéSezónaHřiště
2019-06-15 16:00:5615. 6. 2019LOKO MUŽI0 - 0SK Čtyři Dvory2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2019-06-09 10:00:069. 6. 2019Chotoviny+Ml. Vožice 10:00:0610:00LOKO Dorost2018-2019
Chotoviny
2019-06-08 17:00:118. 6. 2019SK Ševětín0 - 3LOKO MUŽI2018-2019
Ševětín
2019-06-02 13:00:382. 6. 2019LOKO Starší přípravka – 200820 - 10FC MAS Táborsko2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2019-06-02 13:00:322. 6. 2019LOKO Mladší přípravka – 2010 13:00:3213:00FC MAS Táborsko2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2019-06-02 10:00:542. 6. 2019LOKO Starší přípravka – 20085 - 18FC Písek2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2019-06-02 10:00:422. 6. 2019LOKO Mladší přípravka – 2010 10:00:4210:00FC Písek2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2019-06-02 10:00:172. 6. 2019Spartak Soběslav 10:00:1710:00LOKO Dorost2018-2019
Soběslav
2019-06-01 16:00:161. 6. 2019LOKO MUŽI4 - 2Olympie Týn n. Vltavou2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2019-06-01 10:00:341. 6. 2019Sokol Želeč 10:00:3410:00LOKO Mladší přípravka – 20112018-2019
Želeč
2019-05-30 16:30:0930. 5. 2019LOKO Starší přípravka – 20085 - 1FC Táborsko2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2019-05-26 17:00:1826. 5. 2019SK Lišov0 - 5LOKO MUŽI2018-2019
Lišov
2019-05-26 16:00:4826. 5. 2019SKP Č.B. 16:00:4816:00LOKO Mladší přípravka – 20102018-2019
Prachatice
2019-05-26 16:00:4526. 5. 2019LOKO Starší přípravka – 20088 - 29Slavoj Český Krumlov2018-2019
Prachatice
2019-05-26 15:00:2126. 5. 2019Tatran Prachatice 15:00:2115:00LOKO Mladší přípravka – 20102018-2019
Prachatice
2019-05-26 15:00:0426. 5. 2019Tatran Prachatice31 - 3LOKO Starší přípravka – 20082018-2019
Prachatice
2019-05-25 10:00:3225. 5. 2019LOKO Dorost 10:00:3210:00SK Větrovy2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2019-05-24 17:00:2324. 5. 2019Sokol Chotoviny7 - 9LOKO Starší přípravka – 20082018-2019
Chotoviny
2019-05-20 16:30:4220. 5. 2019LOKO Mladší přípravka – 2011 16:30:4216:30FC Táborsko2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2019-05-19 13:00:5319. 5. 2019Lokomotiva Č.B. 13:00:5313:00LOKO Mladší přípravka – 20102018-2019
Blatná
2019-05-19 11:00:4319. 5. 2019TJ Blatná 11:00:4311:00LOKO Mladší přípravka – 20102018-2019
Blatná
2019-05-19 00:00:5419. 5. 2019TJ Blatná17 - 6LOKO Starší přípravka – 20082018-2019
Blatná
2019-05-19 00:00:1419. 5. 2019Lokomotiva Č.B.8 - 8LOKO Starší přípravka – 20082018-2019
Blatná
2019-05-18 10:30:0518. 5. 2019Sokol Planá nad Lužnicí3 - 5LOKO MUŽI2018-2019
Planá nad Lužnicí
2019-05-18 10:00:4618. 5. 2019Kunžak+Studená 10:00:4610:00LOKO Dorost2018-2019
Kunžak
2019-05-18 10:00:2818. 5. 2019TJ Malšice 10:00:2810:00LOKO Mladší přípravka – 20112018-2019
Malšice
2019-05-16 16:30:4016. 5. 2019LOKO Starší přípravka – 20084 - 11SK Větrovy2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2019-05-13 16:30:4313. 5. 2019LOKO Mladší přípravka – 2011 16:30:4316:30Sokol Sudoměřice u Bechyně2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2019-05-12 12:00:2312. 5. 2019SK Dynamo Č.B. 12:00:2312:00LOKO Mladší přípravka – 20102018-2019
Jindřichův Hradec
2019-05-12 12:00:0612. 5. 2019SK Dynamo Č.B.13 - 12LOKO Starší přípravka – 20082018-2019
Jindřichův Hradec
2019-05-12 10:00:0812. 5. 2019FK J. Hradec21 - 4LOKO Starší přípravka – 20082018-2019
Jindřichův Hradec
2019-05-12 10:00:0812. 5. 2019FK J. Hradec 10:00:0810:00LOKO Mladší přípravka – 20102018-2019
Jindřichův Hradec
2019-05-11 16:00:5011. 5. 2019LOKO MUŽI0 - 4Sokol Sezimovo Ústí2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2019-05-11 10:00:5211. 5. 2019LOKO Dorost0 - 6FK J. Hradec2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2019-05-05 11:00:575. 5. 2019LOKO Starší přípravka – 20083 - 10Šumavan Vimperk2018-2019
Tábor
2019-05-05 11:00:425. 5. 2019Meteor Tábor 11:00:4211:00LOKO Mladší přípravka – 20102018-2019
Tábor
2019-05-05 10:00:505. 5. 2019LOKO Dorost 10:00:5010:002018-2019
Jistebnice
2019-05-05 10:00:295. 5. 2019Šumavan Vimperk 10:00:2910:00LOKO Mladší přípravka – 20102018-2019
Tábor
2019-05-05 10:00:095. 5. 2019Meteor Tábor2 - 5LOKO Starší přípravka – 20082018-2019
Tábor
2019-05-04 17:00:164. 5. 2019Meteor Tábor6 - 1LOKO MUŽI2018-2019
Tábor
2019-05-04 10:00:144. 5. 20191.FC Jistebnice 10:00:1410:00LOKO Mladší přípravka – 20112018-2019
Jistebnice
2019-05-02 16:30:352. 5. 2019LOKO Starší přípravka – 20086 - 5Spartak Soběslav2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2019-04-29 16:30:1229. 4. 2019LOKO Mladší přípravka – 2011 16:30:1216:30Spartak Soběslav“B“2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2019-04-28 12:00:4428. 4. 2019LOKO Mladší přípravka – 2010 12:00:4412:00ZVVZ Milevsko2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2019-04-28 12:00:0128. 4. 2019LOKO Starší přípravka – 200815 - 4ZVVZ Milevsko2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2019-04-28 10:00:5728. 4. 2019LOKO Mladší přípravka – 2010 10:00:5710:00SKP Č.B.2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2019-04-28 10:00:1128. 4. 2019LOKO Starší přípravka – 200818 - 9SKP Č.B.2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2019-04-27 14:00:0927. 4. 2019LOKO MUŽI1 - 1Sokol Bernartice2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2019-04-26 17:00:3526. 4. 2019FC Bechyně4 - 4LOKO Starší přípravka – 20082018-2019
Bechyně
2019-04-20 10:00:5620. 4. 2019Sepekov+Milevsko“B“3 - 1LOKO Dorost2018-2019
Sepekov
2019-04-20 10:00:1520. 4. 2019Centropen Dačice2 - 2LOKO MUŽI2018-2019
Dačice
2019-04-18 16:30:1218. 4. 2019LOKO Starší přípravka – 20082 - 0Meteor Tábor2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2019-04-17 17:00:1517. 4. 2019Sokol Mladá Vožice 17:00:1517:00LOKO Mladší přípravka – 20112018-2019
Mladá Vožice
2019-04-14 13:00:1514. 4. 2019Junior Strakonice16 - 10LOKO Starší přípravka – 20082018-2019
Strakonice
2019-04-14 13:00:0214. 4. 2019Junior Strakonice 13:00:0213:00LOKO Mladší přípravka – 20102018-2019
Strakonice
2019-04-14 12:00:4114. 4. 2019Jiskra Třeboň 12:00:4112:00LOKO Mladší přípravka – 20102018-2019
Strakonice
2019-04-14 12:00:1214. 4. 2019Jiskra Třeboň9 - 14LOKO Starší přípravka – 20082018-2019
Strakonice
2019-04-13 16:00:2113. 4. 2019LOKO MUŽI2 - 2SK Nemanice2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2019-04-13 10:00:1213. 4. 2019LOKO Dorost2 - 1Dačice+St. Hobzí2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2019-04-08 16:30:538. 4. 2019LOKO Mladší přípravka – 2011 16:30:5316:30Sokol Chotoviny2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2019-04-07 10:00:387. 4. 2019TJ Dražice9 - 6LOKO Starší přípravka – 20082018-2019
Dražice
2019-04-07 10:00:237. 4. 2019Nová Bystřice+Slavonice7 - 0LOKO Dorost2018-2019
Nová Bystřice
2019-04-06 16:30:236. 4. 2019ZVVZ Milevsko „B“1 - 1LOKO MUŽI2018-2019
Milevsko
2019-03-30 15:00:3630. 3. 2019LOKO MUŽI1 - 2TJ Nová Včelnice2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2019-03-30 10:00:2130. 3. 2019LOKO Dorost1 - 3Sokol Sezimovo Ústí2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2019-03-24 10:30:4224. 3. 2019FC Chýnov2 - 1LOKO MUŽI2018-2019
Chýnov
2019-03-16 00:00:0816. 3. 2019Lokomotiva Č.B. 00:00:080:00LOKO MUŽI2018-2019
České Budějovice
2019-03-10 11:00:5210. 3. 2019Jiskra Třeboň 11:00:5211:00LOKO MUŽI2018-2019
UMT Třeboň
2019-03-03 15:30:523. 3. 2019LOKO MUŽI0 - 4SK Rudolfov2018-2019
UMT Složiště
2019-02-24 13:00:2624. 2. 2019LOKO MUŽI3 - 1Tatran Lomnice n. Lužnicí2018-2019
UMT Pluhův Žďár
2018-11-10 14:00:3610. 11. 2018LOKO MUŽI0 - 2FC Chýnov2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-11-04 16:10:334. 11. 2018Bohemians Praha 1905- - -LOKO Předpřípravka – 2012/132018-2019
Příbram
2018-11-04 16:08:144. 11. 2018FMA ČB5 - 2LOKO Předpřípravka – 2012/132018-2019
Příbram
2018-11-04 16:07:344. 11. 20181. FK Příbram2 - 1LOKO Předpřípravka – 2012/132018-2019
Příbram
2018-11-04 16:06:494. 11. 2018FK Junior Chomutov3 - 4LOKO Předpřípravka – 2012/132018-2019
Příbram
2018-11-04 16:05:464. 11. 20181. FK Příbram0 - 1LOKO Předpřípravka – 2012/132018-2019
Příbram
2018-11-04 10:00:504. 11. 2018Sokol Sezimovo Ústí7 - 0LOKO Dorost2018-2019
Sezimovo Ústí
2018-11-03 13:00:333. 11. 2018LOKO MUŽI „B“0 - 5SK ZD Pojbuky2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-11-03 10:15:473. 11. 2018SK Čtyři Dvory0 - 1LOKO MUŽI2018-2019
České Budějovice
2018-10-28 14:30:4028. 10. 2018Sokol Planá nad Lužnicí“B“3 - 1LOKO MUŽI „B“2018-2019
Planá nad Lužnicí
2018-10-27 14:30:1927. 10. 2018LOKO MUŽI2 - 1SK Ševětín2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-10-27 10:00:0627. 10. 2018LOKO Dorost0 - 2Chotoviny+Ml. Vožice2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-10-23 16:30:0423. 10. 2018Sokol Želeč0 - 17LOKO Starší přípravka – 20082018-2019
Želeč
2018-10-21 15:30:5521. 10. 2018TJ Dražice“B“6 - 0LOKO MUŽI „B“2018-2019
Dražice
2018-10-21 13:00:5521. 10. 2018LOKO Starší přípravka – 200813 - 12FC MAS Táborsko2018-2019
Strakonice
2018-10-21 13:00:5021. 10. 2018LOKO Starší přípravka – 200913 - 12FC MAS Táborsko2018-2019
Strakonice
2018-10-21 12:00:5521. 10. 2018LOKO Starší přípravka – 20084 - 19FC Písek2018-2019
Strakonice
2018-10-20 15:30:2820. 10. 2018Olympie Týn n. Vltavou2 - 1LOKO MUŽI2018-2019
Týn nad Vltavou
2018-10-20 10:00:3720. 10. 2018LOKO Dorost0 - 8Spartak Soběslav2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-10-18 16:30:0818. 10. 2018LOKO Starší přípravka – 20089 - 11.FC Jistebnice2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-10-14 15:30:5814. 10. 2018Sokol Stádlec2 - 6LOKO Starší přípravka – 20082018-2019
Stádlec
2018-10-14 15:30:1414. 10. 2018LOKO MUŽI „B“3 - 1Makov Hůrka2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-10-14 12:00:3114. 10. 2018LOKO Starší přípravka – 20087 - 15SKP Č.B.2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-10-14 12:00:0014. 10. 2018LOKO Starší přípravka – 20097 - 15SKP Č.B.2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-10-14 10:00:3614. 10. 2018LOKO Starší přípravka – 20097 - 20Tatran Prachatice2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-10-14 10:00:3314. 10. 2018SK Větrovy5 - 2LOKO Dorost2018-2019
Větrovy
2018-10-14 10:00:3114. 10. 2018LOKO Starší přípravka – 20087 - 20Tatran Prachatice2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-10-13 15:30:4313. 10. 2018LOKO MUŽI0 - 2SK Lišov2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-10-08 16:30:028. 10. 2018Sokol Sezimovo Ústí/Větrovy6 - 3LOKO Starší přípravka – 20092018-2019
Sezimovo Ústí
2018-10-07 17:00:457. 10. 2018Lokomotiva Č.B.12 - 6LOKO Starší přípravka – 20082018-2019
České Budějovice
2018-10-07 16:00:287. 10. 2018Lokomotiva Č.B.12 - 6LOKO Starší přípravka – 20092018-2019
České Budějovice
2018-10-07 15:00:397. 10. 2018TJ Blatná14 - 9LOKO Starší přípravka – 20082018-2019
České Budějovice
2018-10-06 16:00:536. 10. 2018LOKO MUŽI2 - 0Sokol Planá nad Lužnicí2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-10-06 16:00:246. 10. 2018Sokol Košice11 - 0LOKO MUŽI „B“2018-2019
Košice
2018-10-06 10:00:516. 10. 2018LOKO Dorost1 - 7Kunžak+Studená2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-10-04 16:30:204. 10. 2018LOKO Starší přípravka – 20081 - 4FC Bechyně2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-10-03 16:30:083. 10. 2018LOKO Starší přípravka – 20095 - 11Spartak Soběslav“B“2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-09-30 18:30:5230. 9. 2018SK Dynamo Č.B.6 - 12LOKO Starší přípravka – 20082018-2019
České Budějovice
2018-09-30 18:30:2530. 9. 2018SK Dynamo Č.B.6 - 12LOKO Starší přípravka – 20092018-2019
České Budějovice
2018-09-30 16:30:0530. 9. 2018Sokol J. Hradec10 - 9LOKO Starší přípravka – 20082018-2019
České Budějovice
2018-09-30 16:30:0530. 9. 2018Sokol J. Hradec10 - 9LOKO Starší přípravka – 20092018-2019
České Budějovice
2018-09-30 10:00:4630. 9. 2018TJ Malšice7 - 13LOKO Starší přípravka – 20082018-2019
Malšice
2018-09-29 16:00:4529. 9. 2018LOKO MUŽI „B“0 - 2Sokol Vlkov2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-09-29 10:00:2329. 9. 2018Sokol J. Hradec13 - 2LOKO Dorost2018-2019
Jindřichův Hradec
2018-09-28 16:00:0328. 9. 2018Sokol Sezimovo Ústí5 - 0LOKO MUŽI2018-2019
Sezimovo Ústí
2018-09-23 16:30:5923. 9. 2018Sokol Stádlec4 - 0LOKO MUŽI „B“2018-2019
Stádlec
2018-09-23 16:30:1723. 9. 2018LOKO MUŽI1 - 0Meteor Tábor2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-09-23 14:30:4523. 9. 2018LOKO Starší přípravka – 20081 - 11Šumavan Vimperk2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-09-23 14:30:3223. 9. 2018LOKO Starší přípravka – 20091 - 11Šumavan Vimperk2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-09-23 12:30:0323. 9. 2018LOKO Starší přípravka – 200811 - 9Meteor Tábor2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-09-20 16:30:2020. 9. 2018LOKO Starší přípravka – 20085 - 3Meteor Tábor2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-09-19 16:30:5519. 9. 2018LOKO Starší přípravka – 20092 - 8Sokol Chotoviny2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-09-16 16:30:2016. 9. 2018Sokol Bernartice2 - 0LOKO MUŽI2018-2019
Bernartice
2018-09-16 16:00:3516. 9. 2018ZVVZ Milevsko5 - 18LOKO Starší přípravka – 20082018-2019
České Budějovice
2018-09-16 16:00:2316. 9. 2018ZVVZ Milevsko5 - 18LOKO Starší přípravka – 20092018-2019
České Budějovice
2018-09-16 15:00:2816. 9. 2018SKP Č.B.7 - 22LOKO Starší přípravka – 20082018-2019
České Budějovice
2018-09-16 15:00:1116. 9. 2018SKP Č.B.7 - 22LOKO Starší přípravka – 20092018-2019
České Budějovice
2018-09-16 14:30:2416. 9. 2018FC Chýnov14 - 8LOKO Starší přípravka – 20092018-2019
Chýnov
2018-09-16 10:00:2816. 9. 2018TJ Dražice4 - 2LOKO Starší přípravka – 20082018-2019
Dražice
2018-09-15 16:00:0815. 9. 2018LOKO MUŽI „B“1 - 5TJ ZD Vlastiboř2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-09-08 16:00:338. 9. 2018LOKO MUŽI3 - 4Centropen Dačice2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-09-06 16:30:196. 9. 2018LOKO Starší přípravka – 20089 - 6Spartak Soběslav“B“2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-09-05 16:30:145. 9. 2018LOKO Starší přípravka – 200910 - 11FC MAS Táborsko2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-09-05 14:45:105. 9. 2018Olympie Měšice15 - 0LOKO MUŽI „B“2018-2019
Měšice
2018-09-05 10:00:445. 9. 2018LOKO Dorost1 - 2Sepekov+Milevsko“B“2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-09-02 17:00:422. 9. 2018Černovice3 - 2LOKO Starší přípravka – 20092018-2019
Černovice
2018-09-02 16:00:302. 9. 2018LOKO MUŽI „B“0 - 6Sokol Chotoviny „B“2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-09-02 12:00:512. 9. 2018Jiskra Třeboň22 - 7LOKO Starší přípravka – 20092018-2019
Třeboň
2018-09-02 12:00:042. 9. 2018Jiskra Třeboň22 - 7LOKO Starší přípravka – 20082018-2019
Třeboň
2018-09-02 11:00:332. 9. 2018Junior Strakonice9 - 14LOKO Starší přípravka – 20082018-2019
Třeboň
2018-09-02 11:00:012. 9. 2018Junior Strakonice9 - 14LOKO Starší přípravka – 20092018-2019
Třeboň
2018-09-02 10:00:412. 9. 2018Dačice+St. Hobzí1 - 2PLOKO Dorost2018-2019
Dačice
2018-09-01 17:00:461. 9. 2018SK Nemanice2 - 2LOKO MUŽI2018-2019
Nemanice
2018-08-26 17:00:2326. 8. 2018FC Chýnov“B“4 - 1LOKO MUŽI „B“2018-2019
Chýnov
2018-08-25 16:00:4725. 8. 2018LOKO MUŽI4 - 2ZVVZ Milevsko „B“2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-08-25 10:00:4825. 8. 2018LOKO Dorost4 - 6Nová Bystřice+Slavonice2018-2019
Veselí nad Lužnicí
2018-08-18 13:30:3818. 8. 2018TJ Nová Včelnice2 - 0LOKO MUŽI2018-2019
Nová Včelnice