Události

26. 4. 2019

1.A třída muži: Centropen Dačice – LOKO muži A 2 : 2 (2:0)

1A.třída muži 18. kolo – 20.04.2019 Centropen Dačice – LOKO muži A   2 : 2 (2:0) Sestavy: LOKO muži A Hejl – Mahlej, Mach, Nuhlíček, Hruška A. – Kolář Daněk, Mikeska(46.Marcilis), Hájek, Čech,– Ježek, Bursík Trenér: Ladislav Táborský Centropen Dačice Zejda – Nováček, Chyška, Máša(66.Křivánek), Brtník – Šimánek, Točík, Diviš(76.Benda), […]
23. 4. 2019

1.A třída dorost: Sepekov+Milevsko „B“ : LOKO Dorost 3:1 (2:1)

1A.dorostu 14. kolo – 20.04.2019 Sepekov+Milevsko „B“ : LOKO Dorost 3:1 (2:1) Branky: Bursík Sestava: LOKO dorost Soukaný – Míka, Bursík, Šaroch, Novák – Kovaříček, Hanta, Klípa, Venčovský – Kratochvíl, Návara (Vebr Macek, Hejl, Kápl, Prokeš, Trnka) Trenér: R. Míka
16. 4. 2019

1.A třída muži: LOKO muži A – SK Nemanice 2 : 2 (1:2)

1A.třída muži 17. kolo – 13.04.2019 LOKO muži A – SK Nemanice 2 : 2 (1:2) Sestavy: LOKO muži A Hejl – Hruška A., , Mach, Marcilis(65.Daněk) – Čech, Mikeska, Čížek(17.Nuhlíček), Hájek, Kolář – Fichtner, Bursík Trenér: Ladislav Táborský SK Nemanice Polomčák – Sulek, Kisvekr, Hucek, Čapek – Dubský(78.Čermák), Borovka, […]
15. 4. 2019

1.A třída dorost: LOKO Dorost : Dačice/St. Hobzí 2:1 (2:0)

1A.dorostu 13. kolo – 13.04.2019 LOKO Dorost : Dačice/St. Hobzí 2:1 (2:0) Branky: 25. Hanta, 29. Šaroch Sestava: LOKO dorost Novák – Míka, Šaroch, Kovaříček, Hanta – Hejl, Klípa, Vebr, Venčovský – Kratochvíl, Návara (Kápl, Prokeš, Soukaný, Trnka, Macek) Trenér: R. Míka
8. 4. 2019

OP st. přípravka: Dražice : LOKO st.přípravka 2008 9:6 (5:1)

OP Tábor 1.kolo Dražice : LOKO st.přípravka 2008    9 : 6 (5:1) Sestava: Ševčík J. – Dubský M., Mlčkovský V., Landa L., Fríd J., Volodin J. – Dubský T., Seidl M., Příhoda P., Landa Š., Hroch R. Branky: Příhoda P. – 3x, Landa L. – 2x, Dubský T. Trenéři: […]
3. 4. 2019

1.A třída muži: LOKO muži A – TJ Nová Včelnice 1 : 2 (1:1)

1A.třída muži 15. kolo – 30.03.2019 LOKO muži A – TJ Nová Včelnice  1 : 2 (1:1)  Sestavy: LOKO muži A Hejl –  Hruška A., Mach, Cížek, Kolář  –  Hájek(46.Nuhlíček), Mikeska, Fichtner, Čech, –  Bursík, Ježek(80.Karták) Trenér: Ladislav Táborský TJ Nová Včelnice Koudelka – Vakuš(82.Holec), Blažek, Šlapanský L., Matějka – […]
27. 3. 2019

1.A třída muži: FC Chýnov – LOKO muži A 2 : 1 (0:1)

1A.třída muži 14. kolo – 24.03.2019 LOKO muži A – TJ Chýnov  2 : 1 (0:1)  Sestavy: FC Chýnov: Průša – Zítek, Doubrava, Zadražil, Mareš –  Ursacher(80.Hruška Vl, Hruška J, Mládek, Král, Hruška V. – Štiller(86.Havlík) Trenér: Petr Holota   LOKO muži A Hejl – Marcilis, Mach, Mahlej(82.Hruška A.) – […]
10. 11. 2018

SK Čtyři Dvory – LOKO muži A   0 : 1 (0:1) 

3. 11. 2018

SK Čtyři Dvory – LOKO muži A   0 : 1 (0:1) 

1A.třída muži 13. kolo – 3.11.2018 SK Čtyři Dvory – LOKO muži A   0 : 1 (0:1)  Sestavy: LOKO muži A Hejl – Mahlej, Mach(90.Pražák), Kotyza – Hájek, Čížek, Mikeska, Čech, Kolář – Bursík, Daněk (88.Víta) Trenér Ladislav Táborský. SK Čtyři Dvory Vosejpka – Matušek, Tengl, Vajo, Janeček, Maruška, Bíba, Nečekal, Sobolík, Havelec, […]