Události

14. 4. 2019

1.A třída ml. žáci: Dobrá Voda B/Třeboň C : LOKO ml. žáci  0 : 4 (0:3)

1A.třída mladší žáci 11. kolo – 13.04.2019 Dobrá Voda B/Třeboň C : LOKO mladší žáci  0 : 4 (0:3) Branky: Kirilovicz 2x, Lomský, Gavlas Krátké hodnocení zápasu očima trenéra J. Vančaty: “ Odehráli jsme další velice povedené utkání, ve kterém jsme si vytvořili spoustu gólových příležitostí. Jejich proměňování nám zatím trochu […]
8. 4. 2019

1.A třída muži: ZVVZ Milevsko B – LOKO muži A 1 : 1 (0:1)

1A.třída muži 16. kolo – 6.04.2019 ZVVZ Milevsko B – LOKO muži A 1 : 1 (0:1) Sestavy: LOKO muži A Hejl – Marcilis, Mach, Mahlej (75. Hruška) – Kolář, Čížek, Mikeska, Čech – Bursík (82. Daněk), Fichtner (82. Ježek), Hájek Trenér: Ladislav Táborský ZVVZ Milevsko B Vanýsek – Mácha, […]
8. 4. 2019

OP st. přípravka: Dražice : LOKO st.přípravka 2008 9:6 (5:1)

OP Tábor 1.kolo Dražice : LOKO st.přípravka 2008    9 : 6 (5:1) Sestava: Ševčík J. – Dubský M., Mlčkovský V., Landa L., Fríd J., Volodin J. – Dubský T., Seidl M., Příhoda P., Landa Š., Hroch R. Branky: Příhoda P. – 3x, Landa L. – 2x, Dubský T. Trenéři: […]
8. 4. 2019

1.A třída ml. žáci: Lomnice n. Lužnicí + Ševětín : LOKO mladší žáci 0:4 (0:1)

1A.třída mladší žáci 10. kolo – 07.04.2019 Lomnice n. Lužnicí + Ševětín : LOKO mladší žáci  0 : 4 (0:1) Branky: Průcha 2x, Lomský, Vlažný Sestava: LOKO mladší žáci Maroušek – Brůžek, Berezný, Šimek – Lomský, Průcha, Vančatová – Kirilovicz (Víta, Vlažný, Togner, Michalski) Trenéři: J. + M. Vančatovi   […]
3. 4. 2019

1.A třída muži: LOKO muži A – TJ Nová Včelnice 1 : 2 (1:1)

1A.třída muži 15. kolo – 30.03.2019 LOKO muži A – TJ Nová Včelnice  1 : 2 (1:1)  Sestavy: LOKO muži A Hejl –  Hruška A., Mach, Cížek, Kolář  –  Hájek(46.Nuhlíček), Mikeska, Fichtner, Čech, –  Bursík, Ježek(80.Karták) Trenér: Ladislav Táborský TJ Nová Včelnice Koudelka – Vakuš(82.Holec), Blažek, Šlapanský L., Matějka – […]
27. 3. 2019

1.A třída muži: FC Chýnov – LOKO muži A 2 : 1 (0:1)

1A.třída muži 14. kolo – 24.03.2019 LOKO muži A – TJ Chýnov  2 : 1 (0:1)  Sestavy: FC Chýnov: Průša – Zítek, Doubrava, Zadražil, Mareš –  Ursacher(80.Hruška Vl, Hruška J, Mládek, Král, Hruška V. – Štiller(86.Havlík) Trenér: Petr Holota   LOKO muži A Hejl – Marcilis, Mach, Mahlej(82.Hruška A.) – […]
10. 11. 2018

SK Čtyři Dvory – LOKO muži A   0 : 1 (0:1) 

3. 11. 2018

SK Čtyři Dvory – LOKO muži A   0 : 1 (0:1) 

1A.třída muži 13. kolo – 3.11.2018 SK Čtyři Dvory – LOKO muži A   0 : 1 (0:1)  Sestavy: LOKO muži A Hejl – Mahlej, Mach(90.Pražák), Kotyza – Hájek, Čížek, Mikeska, Čech, Kolář – Bursík, Daněk (88.Víta) Trenér Ladislav Táborský. SK Čtyři Dvory Vosejpka – Matušek, Tengl, Vajo, Janeček, Maruška, Bíba, Nečekal, Sobolík, Havelec, […]
27. 10. 2018

LOKO muži A – Ševětín    2 : 1 (1:0) 

1A.třída muži 12. kolo – 27.10.2018 LOKO muži A – Ševětín    2 : 1 (1:0)  Sestavy: LOKO muži A Hejl – Hruška A., Kolář(55. Kotyza) – Hájek(64.Karták), Čížek, Mikeska, Fichtner, Čech – Daněk(85.Bursík), Ježek Trenér Ladislav Táborský SK Ševětín Novotný L. – Sváta, Kupec, Šachl, Suchan – Hegr(78.Chovanec), Granov, ), […]