Události

23. 5. 2019

1.A třída muži: Sokol Planá nad Lužnicí – LOKO muži A 3:5 (1:2)

1A.třída muži 22. kolo – 18.05.2019 Sokol Planá nad Lužnicí – LOKO muži A  3:5 (1:2) Sestavy: LOKO muži A Hejl – Mahlej, Mach, Nuhlíček – Hájek(90.Daněk), Čech, Čížek, Mikeska, Kolář(52.Marcilis) – Fichtner, Ježek, Trenér Ladislav Táborský Sokol Planá n/L. Hnilička – Anděl, Novák, Drtina, Handrejch – Hrubý, Janovský, Pospíchal,  […]
13. 5. 2019

1.A třída muži: LOKO muži A – Sokol S. Ústí 0 : 4 (0:1)

1A.třída muži 21. kolo – 11.05.2019 LOKO muži A – Sokol Sezimovo Ústí   0 : 4 (0:1) Sestavy: LOKO muži A Hejl – Hruška A., Čížek, Nuhlíček, Marcilis., –  Čech, Mikeska(75.Karták), Hájek,  Kolář(53.Daněk) – Bursík, Ježek Trenér Ladislav Táborský Sokol S. Ústí Sedloň – Brůžek, Hoffmann, Škarda J., Mrúz, Podroužek(53.Novotný), […]
9. 5. 2019

1.A třída muži: Meteor Tábor – LOKO muži A 6 : 1 (3:0)

1A.třída muži 20. kolo – 04.05.2019 Meteor Tábor – LOKO muži A   6 : 1 (3:0) Sestavy: LOKO muži A Hejl –  Hruška A., Nuhlíček, Mach(46.Daněk), Marcilis(50.Kolář) –  Hájek, Čížek, Mikeska, Čech,   –  Ježek, (74.Bursík) Trenér: Ladislav Táborský Meteor Tábor Klejna – Bartáček, Ševčík,(28.Švejda), Svatek, Kolář(78.Pecka) – Kollárik(69.Pípal Jan), Janošík(55.Dvořák), […]
7. 5. 2019

1.A třída muži: LOKO muži A – Sokol Bernartice 1 : 1 (0:1)

1A.třída muži 19. kolo – 27.04.2019 LOKO muži A – Sokol Bernartice  1 : 1 (0:1) Sestavy: LOKO muži A Hejl – Mahlej(83.Karták), Čížek, Nuhlíček, Hruška A. – Bursík, Čech, Mikeska, Hájek – Ježek, Daněk(46.Marcilis) Trenér Ladislav Táborský Sokol Bernartice Tomáš Fučík – Patrik Brož, Novák, Trantina, T. Češka – […]
29. 4. 2019

1.A třída ml. žáci: Spartak Soběslav : LOKO ml. žáci 0 : 7 (0:2)

1A.třída mladší žáci 13. kolo – 27.04.2019 Spartak Soběslav : LOKO mladší žáci  0 : 7 (0:2) Branky:Vančatová 2x, Kirilovicz 2x, Průcha, Šimek, Víta   Sestava: LOKO mladší žáci Maroušek – Mrzena, Berezný, Šimek – Lomský, Průcha, Vančatová – Kirilovicz   (Víta, Brůžek, Maruška, Vlažný) Trenéři: J. + M. Vančatovi
26. 4. 2019

1.A třída muži: Centropen Dačice – LOKO muži A 2 : 2 (2:0)

1A.třída muži 18. kolo – 20.04.2019 Centropen Dačice – LOKO muži A   2 : 2 (2:0) Sestavy: LOKO muži A Hejl – Mahlej, Mach, Nuhlíček, Hruška A. – Kolář Daněk, Mikeska(46.Marcilis), Hájek, Čech,– Ježek, Bursík Trenér: Ladislav Táborský Centropen Dačice Zejda – Nováček, Chyška, Máša(66.Křivánek), Brtník – Šimánek, Točík, Diviš(76.Benda), […]
23. 4. 2019

1.A třída dorost: Sepekov+Milevsko „B“ : LOKO Dorost 3:1 (2:1)

1A.dorostu 14. kolo – 20.04.2019 Sepekov+Milevsko „B“ : LOKO Dorost 3:1 (2:1) Branky: Bursík Sestava: LOKO dorost Soukaný – Míka, Bursík, Šaroch, Novák – Kovaříček, Hanta, Klípa, Venčovský – Kratochvíl, Návara (Vebr Macek, Hejl, Kápl, Prokeš, Trnka) Trenér: R. Míka
16. 4. 2019

1.A třída muži: LOKO muži A – SK Nemanice 2 : 2 (1:2)

1A.třída muži 17. kolo – 13.04.2019 LOKO muži A – SK Nemanice 2 : 2 (1:2) Sestavy: LOKO muži A Hejl – Hruška A., , Mach, Marcilis(65.Daněk) – Čech, Mikeska, Čížek(17.Nuhlíček), Hájek, Kolář – Fichtner, Bursík Trenér: Ladislav Táborský SK Nemanice Polomčák – Sulek, Kisvekr, Hucek, Čapek – Dubský(78.Čermák), Borovka, […]
15. 4. 2019

1.A třída dorost: LOKO Dorost : Dačice/St. Hobzí 2:1 (2:0)

1A.dorostu 13. kolo – 13.04.2019 LOKO Dorost : Dačice/St. Hobzí 2:1 (2:0) Branky: 25. Hanta, 29. Šaroch Sestava: LOKO dorost Novák – Míka, Šaroch, Kovaříček, Hanta – Hejl, Klípa, Vebr, Venčovský – Kratochvíl, Návara (Kápl, Prokeš, Soukaný, Trnka, Macek) Trenér: R. Míka