Události

10. 11. 2018

LOKO muži A – TJ CHýnov 0 : 2 (0:1) 

1A.třída muži 13. kolo – 10.11.2018 LOKO muži A – TJ Chýnov  0 : 2 (0:1)  Sestavy: LOKO muži A Loko:Hejl – Mahlej,Mach,Kotyza(80.Daněk) – Hájek,(46.Karták),Čížek,Mikeska,Čech,Kolář – Bursík,Fichtner Chýnov: Průša-Zítek,Zadražil,Doubrava,Mareš-Hruška Jan(64.Sedlatý),Mládek(20.Petrů),Štiller, Hruška Vlast.(90.Skřivan),-Prášek,Hruška Václav(82.Havlík)   Na hrací plochu přivedli obě mužstva benjamínci Lokomotivy z ročníku 2012, kteří se účastnili dvou republikových […]
3. 11. 2018

SK Čtyři Dvory – LOKO muži A   0 : 1 (0:1) 

1A.třída muži 13. kolo – 3.11.2018 SK Čtyři Dvory – LOKO muži A   0 : 1 (0:1)  Sestavy: LOKO muži A Hejl – Mahlej, Mach(90.Pražák), Kotyza – Hájek, Čížek, Mikeska, Čech, Kolář – Bursík, Daněk (88.Víta) Trenér Ladislav Táborský. SK Čtyři Dvory Vosejpka – Matušek, Tengl, Vajo, Janeček, Maruška, Bíba, Nečekal, Sobolík, Havelec, […]
27. 10. 2018

LOKO muži A – Ševětín    2 : 1 (1:0) 

1A.třída muži 12. kolo – 27.10.2018 LOKO muži A – Ševětín    2 : 1 (1:0)  Sestavy: LOKO muži A Hejl – Hruška A., Kolář(55. Kotyza) – Hájek(64.Karták), Čížek, Mikeska, Fichtner, Čech – Daněk(85.Bursík), Ježek Trenér Ladislav Táborský SK Ševětín Novotný L. – Sváta, Kupec, Šachl, Suchan – Hegr(78.Chovanec), Granov, ), […]
20. 10. 2018

OLYMPIE Týn n.V. – LOKO muži A   2 : 1 (2:1) 

1A.třída muži 11.kolo – 20.10.2018 Olympie Týn n.V. – LOKO muži A   2 : 1 (2:1)  Sestavy: Olympie Týn n. V. Vachuta – Lukeš, Stoklasa, Meidl, Šalený – Liška, Stejskal, Červenka, Dvořák(77.Novotný) – Vařil, Tomka(88.Maruška) Trenér Matěj Pěknice LOKO muži A Hejl – Hruška A., Čížek, Mach, Kolář – Bursík(46.Hájek), […]
13. 10. 2018

LOKO muži A – Lišov    0 : 2 (0:1) 

1A.třída muži 10. kolo – 13.10.2018 LOKO muži A – Lišov    0 : 2 (0:1)  Sestavy: LOKO muži A Hejl J. – Mahlej(46.Hruška A.), Mach, Nuhlíček(90.Kotyza), Kolář(68.Daněk) – Bursík, Čížek Mikeska, Čech – Ježek, Fichtner(72.Karták) Trenér: Ladislav Táborský Lišov Beneda L. – Schýbal, Kándl, Bambule(19.Leština), Mlýnek L. – Mlýnek […]
29. 9. 2018

Sokol S.Ústí – LOKO muži A   5 : 0 (2:0) 

1A.třída muži 8.kolo – 23.9.2018   Sokol S.Ústí – LOKO muži A   5 : 0 (2:0)  Sestavy: Sokol S. Ústí Sedloň – Vilímek, Novotný, Hoffmann, Škarda J.(70.Škarda V.), Mrůz, Podroužek, Bartáček(73.Sazma Petr.), Irsa(63.Hladík), Sazma P., Nikl(56.Doubek) Trenér Matěj Pěknice LOKO muži A  Hejl – Čížek, Mach, Hruška A., Kotyza(70.Karták) – […]
23. 9. 2018

LOKO muži A – Meteor Tábor  1 : 0 (0:0) 

1A. třída muži 7.kolo – 23.9.2018 LOKO muži A – Meteor Tábor  1 : 0 (0:0)  Sestavy: LOKO muži A Hejl – Čížek, Mach, Hruška A., Kolář – Kotyza(77.Karták), Mikeska, Čech, Hájek(52.Nuhlíček) – Ježek(74.Bursík), Daněk Trenér: Václav Kotyza Meteor Tábor Klejna – Bartáček, Ševčík, Fǟrber,  Svatek – Kolář, Kromka(46.Kollárik), Janošík, […]
16. 9. 2018

Bernartice – LOKO muži A   2 : 0 (1:0) 

1A. třída muži 6.kolo – 16.9.2018   Bernartice – LOKO muži A   2 : 0 (1:0)  Sestavy: Sokol Bernartice Fučík – Psohlavec, Novák, Trantina, Tomáš Češka – Smrčina (79. Růžek), Peterka – Pěchota (85. Staněk), Kloboučník, Homola – Rakovan. Trenér Petr Vašíček. LOKO muži A Hejl – Mahlej, Čížek, Mach, […]
8. 9. 2018

LOKO muži A – Centropen Dačice  3 : 4 (3:1) 

1A. třída muži 5.kolo – 8.9.2018 LOKO muži A – Centropen Dačice  3 : 4 (3:1)  Sestavy: LOKO muži A Hejl – Hájek, Mach, Čížek, Kolář – Daněk, Mikeska, Fichtner(66.Kotyza), Čech – Ježek, Bursík(68.Karták) Trenér Václav Kotyza Dačice Cettl – Kněžínek, Chyška, Točík, Hric(72.Krtek) – Smejkal(40.Křivánek D.), Beneš, Šimánek(88.Máša), Nováček […]